Sağlık Danışmanlığı

Sağlık Danışmanlığı

Erken teşhis ve sağlıklı bir hayatın sürdürülebilmesi için sağlık danışmanlığı sağlığı koruyucu ve
hastalıkları önleyici bir yaklaşımdır.

Bilime dayalı destek alabileceğiniz
kolayca erişebileceğiniz 
sağlık danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Randevu Alın >

02-saglik-danismanligi-image

Sağlık Danışmanlığının Önemi

Bugüne kadar hiçbir sağlık sorunu yaşamamış olabilirsiniz;

Bazı hastalık belirtilerini fark etmemiş olabilirsiniz;

Bazı belirtileri fark etmiş ama önemsemiyor olabilirsiniz;

Oysa yaş alma süreci içinde, çevremize, yediklerimize, genetik donanımımıza bağlı olarak pek çok yapısal ve fonksiyonel değişikliklere uğrarız.
1- Düzenli sağlık danışmanlığı almanın faydaları nelerdir?

Herkesin sağlıklı kalmak ve yaş alma sürecinde önlenebilir hastalıklardan korunması için  uzman hekim desteğine ihtiyacı vardır.

2- Ne zaman sağlık danışmanlığı almalısınız?
  • Sağlığınız ile ilgili şüpheleriniz olduğunda,
  • Çevrenizdekilerin sizi sağlığınız konusunda uyardıklarında,
  • Hayatınızı sağlıklı olarak sürdürmek istediğinizde,
  • Atlattığınız bir hastalığa geri dönmemek istediğinizde,

Danışmanlık alan Hasta Yorumları

Gülin hocamla 7 Mart 2019 tarihinde tanıştım. Geçirdiğim ortopedi ameliyatı sonrası dinmeyen ağrılarım yüzünden çare aradığım bir zamanda Gülin hocama internette rastladım. Ankara dışında oturmama rağmen bir gününü ayırarak evimize geldi ve beni muayene etti. Öyle çaresiz bir dönemde idim ki yardım çığlığımı duyan Gülin hocam “Hızır gibi” imdadıma yetişti. Saç telimden ayak tırnağıma kadar bütünsel yaklaşımla 1 saat muayene etti. Benim ihtiyaçlarıma özel olarak hazırladığı program sayesinde bedenimle ve yaşamla ilgili yepyeni şeyler keşfettim. Önerdiği diğer hekimler de iyileşmeme destek sağladı. Muazzam tıp bilgisi, samimiyeti ve sahiciliği, sadeliği ve şefkati ile harika bir hekim. Her zaman gönlümüzde ve kalbimizdesiniz. Sevgiyle…
Prof. Dr. Elif Temel
Şubat 2019
Gülin hocamın hasta yaklaşımı ve desteği bana böyle sağlık personeli de varmış dedirtti. kendisine çok teşekkür ediyorum... lütfen gülen yüzünüz hiç solmasın gülin hocam
N. Aslan
Nisan 2013
Komşumuzun vasıtasıyla tanıştık. Annemin geçmek bilmeyen uzun enfeksiyonlarla uğraştı. Sağ olsun Gülin Hanım verdiği beslenme programlarıyla annemin hem vücuttaki ödemini atlatmasına hem de enfeksiyonlarının geçmesine yardımcı oldu. Özellikle beslenmesiyle alakalı önerilerde bulundu. Sayesinde annem yeniden hayat döndü diyebilirim. Geçirdiği rahatsızlıklardan dolayı dışarıya çıkamıyordu ama Gülin Hanım'ın verdiği psikolojik destek sayesinde dışarıya çıkıp, insanlarla daha rahat iletişime geçmeye başladı. Annemin yanındayken dostuyla konuşmaya gitmiş gibi hissetmesi iyileşmesinde yardımcı oldu. Her hastasına sanki bir dostu, arkadaşıymış gibi davranan bir hekim. Annemle her muayeneye gittiğimizde aileden biriymişiz gibi davrandı. Gülin Hanım iyi ki hayatımıza girdi.
Umut Aydın
Temmuz 2020

Anlaşmalı Kurumlar